Sign Up, it's free!Sign Up
LubafairbanksLubafairbanksArticlesTipy Na Zdravé Recep...

Tipy Na Zdravé Recepty
Vytvořit fitness recepty může být náročné. Může být zdrcující rozhodnout se, kde začít, když je tolik možností a ingrediencí. Zde je několik návrhů na zdravé recepty.


1. Zbavte se cukru


Polovinu cukru v pečení a dezertech můžete nahradit umělým sladidlem. Nachází se téměř ve všem, co jíme, takže je důležité vybírat si zdravější potraviny. Pokud chcete, aby vaše jídlo bylo zdravější, nahraďte cukr sójovou omáčkou nebo balsamikovým octem. K dochucení pokrmů můžete použít i ovocné šťávy.


2. Nahraďte bílou rýži hnědou rýží


Rýže je adaptabilní potravina, takže je obtížné snížit její nutriční hodnotu jako zdravou volbu. Vařit hnědou rýži je stejně snadné než bílou.


3. Nahraďte vysokotučné mléčné výrobky nízkotučnými verzemi


To ne znamená to, že se kvůli své cestě za zdravím musíte vzdát svých oblíbených jídel. Použijte místo něj mléko smetany pro přípravu kaše nebo zvolte nízkotučný sýr.


4. Používejte libové maso


Libové maso obsahuje méně nasycených tuků než jiné maso, takže je zdravější volbou. I přesto může chutnat skvěle. Podívejte se na tento recept na kuře s česnekem a citronem. Používá libová kuřecí prsa.


5. Svačina na ovoci


Všichni občas svačíme, tak proč to neudělat zdravěji? Ovoce je bohaté na vitamíny a minerály a je dobrou svačinou. Můžete to jíst syrové nebo si je připravit lahodné top recepty nádobí s ním. Visit this link: https://2fit.cz/ for details.


6. Používejte více zeleniny


Při přípravě jídelního lístku nezapomeňte zahrnout více zeleniny. Existuje mnoho způsobů, jak udělat zeleninu chutnou, i když ji nemáte rádi. Zeleninu můžete opékat téměř s jakýmkoliv masovým nebo rybím receptem. Nebo si připravte zeleninové knedlíky smažené v páře!


7. Do slaných jídel přidejte ovoce


Možná to zní divně, ale ve skutečnosti je to velmi účinné! Jablka můžete vařit s vepřovým nebo jiným masem. Oloupejte a nakrájejte jedno jablko pro dvě osoby. Při vaření ho smíchejte se zbytkem masa. Šťávy z ovoce se zapracují do jídla a získáte chutnou omáčku, která se hodí ke všemu.
Promoted videos
Suggestions
    banner
    Loading...